4.8 (453) · € 18.99 · Auf Lager
Se produkter som liknar Fin ljus lykta nyskick Finger.. på Tradera (620759883)
LJUSSTAKAR, 5 st, glas, Bergdala Glasbruk, 1900-talets andra hälft. Glas - Övrigt - Auctionet
Bergdala Glass
VAS, glas, Bergdala Glasbruk, 1900-tal. Glas - Övrigt - Auctionet
Bergdala Glasbruk
Rörums Retro - Fingerljusstake från Bergdala Glasbruk Höjd 23cm Pris 550kr Kan skickas över hela Skandinavien Öppet i Älmhult Lördag 27/6 11-14 #svensktglas #retro #retrostyle #modern #svenskdesign #swedishglass #retroinspired #moderndesign
ART GLASS, 2 parts, Bergdala Glasbruk. Glass - Other - Auctionet
Bergdala Sweden Art Glas. Small Red Glass Bird/figurine - Denmark
Bergdala Glass
ISHINK, LJUSLYKTA, 2 delar, glas, Bergdala mm. Glas - Bruksglas - Auctionet